Wodny świat

Czas na morskie opowieści! Jellycat przygotował nie lada zwierzyniec, bardzo kolorowy i pluszowy.
Nasze wodolubne zwierzęta zamieszkują teraz rzeki, morza i oceany, ale chętnie przeprowadzą się do jakiegoś przytulnego pokoju i zamiast H2O wybiorą przytulanie.

Nasz wodny zwierzyniec Jellycat obejmuję drapieżniki np. pluszową rozgwiazdę, mięczaki n...

Czas na morskie opowieści! Jellycat przygotował nie lada zwierzyniec, bardzo kolorowy i pluszowy.
Nasze wodolubne zwierzęta zamieszkują teraz rzeki, morza i oceany, ale chętnie przeprowadzą się do jakiegoś przytulnego pokoju i zamiast H2O wybiorą przytulanie.

Nasz wodny zwierzyniec Jellycat obejmuję drapieżniki np. pluszową rozgwiazdę, mięczaki np. wspaniałą sensoryczną ośmiornicę, czy skorupiaki jak zabawnego Homara Lorry.

Więcej

Wodny świat  Ilość produktów: 47

na stronie
98,00 zł

Pluszowy, zielony aligator ubrany w miękki kolorowy sweterek. Wymiary:32cm Materiał:poliester Producent:JellyCat

243,00 zł

Maskotka Malża Chloe Wymiary:14x47cm Materiał:poliester Producent:Jellycat

118,00 zł

wymiar: h:27cm materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiedni od urodzenia. Zawsze sprawdź etykietę przed użyciem. Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku.

96,00 zł

Pluszak moskonur Dla dzieci już od pierwszych dni życia Wymiary:31cm Materiał: 100% polyester Jellycat Polska

71,00 zł

Maskotka Hipopotam Wymiary: 18cm Materiał:poliester Producent:Jellycat Dla dzieci od urodzenia

67,00 zł

wymiar:14cm materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiedni od urodzenia, zawsze sprawdź etykietę przed użyciem.

67,00 zł

Wymiar: 14cm (z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: odpowiednie od urodzenia. Uwagi: zapoznaj się z informacjami na metce przed użyciem. Duże i bardzo duże rozmiary zabawek nie zostawiaj w łóżeczku.

110,00 zł

wymiar: h:23cm (wraz z mackami) materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiedni od urodzenia, zawsze sprawdź etykietę przed użyciem.

110,00 zł

Wymiar: 23cm (wraz z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: od urodzenia Uwagi: zawsze sprawdź etykietę przed użyciem Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku

196,00 zł

wymiar: h:49cm (wraz z mackami) materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiednia od urodzenia. Zawsze sprawdź etykietę przed użyciem. Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku.

196,00 zł

Wymiar: h 49cm (z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: odpowiedni od urodzenia Uwagi: przed pierwszym użyciem sprawdź metkę z informacjami. Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku.

463,00 zł

Wymiar: 75 cm (z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: odpowiedni od urodzenia Uwagi: zapoznaj się z metkami przed użyciem. Dużych i bardzo dużych rozmiarów nie zostawiaj w łóżeczku.

164,00 zł

Maskotka wieloryba Wymiary:34cm Material:poliester Producent:Jellycat Maskotka dla dzieci od urodzenia

Showing 1 - 30 of 47 items