Wodny świat

Czas na morskie opowieści! Jellycat przygotował nie lada zwierzyniec, bardzo kolorowy i pluszowy.
Nasze wodolubne zwierzęta zamieszkują teraz rzeki, morza i oceany, ale chętnie przeprowadzą się do jakiegoś przytulnego pokoju i zamiast H2O wybiorą przytulanie.

Nasz wodny zwierzyniec Jellycat obejmuję drapieżniki np. pluszową rozgwiazdę, mięczaki n...

Czas na morskie opowieści! Jellycat przygotował nie lada zwierzyniec, bardzo kolorowy i pluszowy.
Nasze wodolubne zwierzęta zamieszkują teraz rzeki, morza i oceany, ale chętnie przeprowadzą się do jakiegoś przytulnego pokoju i zamiast H2O wybiorą przytulanie.

Nasz wodny zwierzyniec Jellycat obejmuję drapieżniki np. pluszową rozgwiazdę, mięczaki np. wspaniałą sensoryczną ośmiornicę, czy skorupiaki jak zabawnego Homara Lorry.

Więcej

Wodny świat  Ilość produktów: 56

na stronie
87,00 zł

Maskotka Małża Wymiary:20cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

245,00 zł

Maskotka Malża Chloe Wymiary:14x47cm Materiał:poliester Producent:Jellycat

71,00 zł

Maskotka Wieloryb Wymiary: 18cm Materiał:poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

116,00 zł

Maskotka Wieloryb Wymiary: 23cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

83,00 zł

Maskotka Dziobak Wymiary: 25cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

118,00 zł

wymiar: h:27cm materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiedni od urodzenia. Zawsze sprawdź etykietę przed użyciem. Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku.

79,00 zł

Czy znacie już Larrego? To nasz wspaniały przyjaciel Homar należący do rodziny skorupiaków. Ma szczypce, których nie trzeba się bać, ponieważ są mięciutkie i milutkie! Wysokość: 20cm

205,00 zł

Maskotka Krowa morska Wymiary: 64cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

51,00 zł

Książeczka  ze sztywnymi stronami 6 kart z zaokrąglonymi narożnikami Wstawki z materiałów Książeczka w języku angielskim Wymiar: 15x15 cm Materiał:tektura Producent: JellyCat

204,00 zł

Maskotka Lampart morski Wymiary: 49cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

99,00 zł

Pluszak moskonur Dla dzieci już od pierwszych dni życia Wymiary:31cm Materiał: 100% polyester Jellycat Polska

134,00 zł

Krab pustelnik zwany często po prostu pustelnikiem. Ponieważ nie mają one swojej muszelki, to poszukują i zamieszkują te, które znajdą. Nasz już znalazł dużą, piękną muszlę. Dwa różne materiały tej maskotki sprawiają, że jest wyjątkowa i bardzo miła w dotyku. Wymiary: 29x17cm Nadają się dla dzieci już od urodzenia.

87,00 zł

Maskotka Muszla Wymiary: 22cm Materiał:poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

87,00 zł

Maskotka Muszla Wymiary: 21cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

95,00 zł

Maskotka Ośmiornica,szmatka przytulanka Wymiary: 34cm Materiał:poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

99,00 zł

Ośmiornica zawieszka,do wózka lub łóżeczka.Zapinana na rzep Wymiary:21cm Materiał:poliester i drewno Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent:Jellycat

67,00 zł

wymiar:14cm materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiedni od urodzenia, zawsze sprawdź etykietę przed użyciem.

111,00 zł

wymiar: h:23cm (wraz z mackami) materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiedni od urodzenia, zawsze sprawdź etykietę przed użyciem.

111,00 zł

Wymiar: 23cm (wraz z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: od urodzenia Uwagi: zawsze sprawdź etykietę przed użyciem Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku

197,00 zł

wymiar: h:49cm (wraz z mackami) materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiednia od urodzenia. Zawsze sprawdź etykietę przed użyciem. Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku.

197,00 zł

Wymiar: h 49cm (z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: odpowiedni od urodzenia Uwagi: przed pierwszym użyciem sprawdź metkę z informacjami. Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku.

474,00 zł

Wymiar: 75 cm (z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: odpowiedni od urodzenia Uwagi: zapoznaj się z metkami przed użyciem. Dużych i bardzo dużych rozmiarów nie zostawiaj w łóżeczku.

75,00 zł

Książeczka o nieustraszonej ośmiornicy Odell. Książeczka  ze sztywniejszymi stronami 20 stron o przygodzie ośmiornicy Książeczka w języku angielskim Wymiar: 23x23 cm Materiał: tektura Producent: JellyCat

Showing 1 - 30 of 56 items