Wodny świat

Czas na morskie opowieści! Jellycat przygotował nie lada zwierzyniec, bardzo kolorowy i pluszowy.
Nasze wodolubne zwierzęta zamieszkują teraz rzeki, morza i oceany, ale chętnie przeprowadzą się do jakiegoś przytulnego pokoju i zamiast H2O wybiorą przytulanie.

Nasz wodny zwierzyniec Jellycat obejmuję drapieżniki np. pluszową rozgwiazdę, mięczaki n...

Czas na morskie opowieści! Jellycat przygotował nie lada zwierzyniec, bardzo kolorowy i pluszowy.
Nasze wodolubne zwierzęta zamieszkują teraz rzeki, morza i oceany, ale chętnie przeprowadzą się do jakiegoś przytulnego pokoju i zamiast H2O wybiorą przytulanie.

Nasz wodny zwierzyniec Jellycat obejmuję drapieżniki np. pluszową rozgwiazdę, mięczaki np. wspaniałą sensoryczną ośmiornicę, czy skorupiaki jak zabawnego Homara Lorry.

Więcej

Wodny świat  Ilość produktów: 59

na stronie
245,00 zł

Maskotka Malża Chloe Wymiary:14x47cm Materiał:poliester Producent:Jellycat

71,00 zł

Maskotka Wieloryb Wymiary: 18cm Materiał:poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

116,00 zł

Maskotka Wieloryb Wymiary: 23cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

83,00 zł

Maskotka Dziobak Wymiary: 25cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

118,00 zł

wymiar: h:27cm materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiedni od urodzenia. Zawsze sprawdź etykietę przed użyciem. Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku.

79,00 zł

Czy znacie już Larrego? To nasz wspaniały przyjaciel Homar należący do rodziny skorupiaków. Ma szczypce, których nie trzeba się bać, ponieważ są mięciutkie i milutkie! Wysokość: 20cm

205,00 zł

Maskotka Krowa morska Wymiary: 64cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

51,00 zł

Książeczka  ze sztywnymi stronami 6 kart z zaokrąglonymi narożnikami Wstawki z materiałów Książeczka w języku angielskim Wymiar: 15x15 cm Materiał:tektura Producent: JellyCat

205,00 zł

Maskotka Lampart morski Wymiary: 49cm Materiał: poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

99,00 zł

Pluszak moskonur Dla dzieci już od pierwszych dni życia Wymiary:31cm Materiał: 100% polyester Jellycat Polska

134,00 zł

Krab pustelnik zwany często po prostu pustelnikiem. Ponieważ nie mają one swojej muszelki, to poszukują i zamieszkują te, które znajdą. Nasz już znalazł dużą, piękną muszlę. Dwa różne materiały tej maskotki sprawiają, że jest wyjątkowa i bardzo miła w dotyku. Wymiary: 29x17cm Nadają się dla dzieci już od urodzenia.

71,00 zł

Maskotka Hipopotam Wymiary: 18cm Materiał:poliester Producent:Jellycat Dla dzieci od urodzenia

95,00 zł

Maskotka Ośmiornica,szmatka przytulanka Wymiary: 34cm Materiał:poliester Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent: Jellycat

99,00 zł

Ośmiornica zawieszka,do wózka lub łóżeczka.Zapinana na rzep Wymiary:21cm Materiał:poliester i drewno Maskotka dla dzieci od urodzenia Producent:Jellycat

67,00 zł

wymiar:14cm materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiedni od urodzenia, zawsze sprawdź etykietę przed użyciem.

67,00 zł

Wymiar: 14cm (z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: odpowiednie od urodzenia. Uwagi: zapoznaj się z informacjami na metce przed użyciem. Duże i bardzo duże rozmiary zabawek nie zostawiaj w łóżeczku.

111,00 zł

wymiar: h:23cm (wraz z mackami) materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiedni od urodzenia, zawsze sprawdź etykietę przed użyciem.

111,00 zł

Wymiar: 23cm (wraz z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: od urodzenia Uwagi: zawsze sprawdź etykietę przed użyciem Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku

197,00 zł

wymiar: h:49cm (wraz z mackami) materiał: poliester/plastik producent: Jellycat uwagi: odpowiednia od urodzenia. Zawsze sprawdź etykietę przed użyciem. Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku.

197,00 zł

Wymiar: h 49cm (z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: odpowiedni od urodzenia Uwagi: przed pierwszym użyciem sprawdź metkę z informacjami. Duże i bardzo duże rozmiary nie zostawiać w łóżeczku.

474,00 zł

Wymiar: 75 cm (z mackami) Materiał: poliester/plastik Producent: Jellycat Grupa wiekowa: odpowiedni od urodzenia Uwagi: zapoznaj się z metkami przed użyciem. Dużych i bardzo dużych rozmiarów nie zostawiaj w łóżeczku.

75,00 zł

Książeczka o nieustraszonej ośmiornicy Odell. Książeczka  ze sztywniejszymi stronami 20 stron o przygodzie ośmiornicy Książeczka w języku angielskim Wymiar: 23x23 cm Materiał: tektura Producent: JellyCat

67,00 zł

Ta mała ośmiorniczka to wspaniały towarzysz dzieci, szczególnie tych najmłodszych. Malutkie dłonie i paluszki chwytają macki niczym pępowinę matki. Wykorzystano również dwa materiały, aby co również stymuluje mózg maluszka. Pluszak jest sensoryczny. Nadaje się dla dzieci już od pierwszych chwil życia. 14cm (z mackami)

Showing 1 - 30 of 59 items