Pluszaki Jellycat - co w nich takiego że kochają je mali i duzi.

On: Comment: 0

Dziś chcemy Wam przybliżyć i opowiedzieć o marce miękkich zabawek która podbija cały świat.

Marka Jellycat tworzy oryginalne i innowacyjne pluszaki od 1999 roku. Tak, tak... firma działa już ponad 20 lat na rynku! Dwa razy do roku wprowadza do swojego asortymentu coś nowego i niepowtarzalnego. Jellycat łączy luksusowe tkaniny z projektami, które czasami są dziwaczne, czasem słodkie, zabawne, ale zawsze z odrobiną czegoś innego, co wyróżnia je z tłumu dostępnych na rynku pluszaków!Nazwa Jellycat została wymyślona przez dziecko, które kochało galaretki i koty:)

Na początku firma wprowadzała na rynek dość mały asortyment który odbiegał od klasycznych wzorów przytulanek, ale szybko zyskał rzesze sympatyków. I tak rodziła się marka miękkich zabawek INNYCH niż wszystkie.Od tego czasu, cały team Jellycat ciężko pracuje, aby połączyć najfajniejsze projekty z najbardziej luksusowymi tkaninami,tworząc tysiące cudownie miękkich zabawek.Pluszaki Jellycat zyskały uznanie nie tylko dzieci ale i dorosłych, a sieć dystrybutorów obejmuje cały świat. Maskotki Jellycat można kupić w najlepszych sklepach i butikach w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Europie, Azja, a nawet Australii. To pokazuje jakim uznaniem cieszą się te mięciutkie zabawki.

Jellycat nieustannie eksperymentujemy z projektami, próbując znaleźć najbardziej sympatyczną kombinację miękkich tkanin i lekko dziwacznych wzorów o których inne firmy nawet by nie pomyślały. Projektantów Jellycat ogranicza jedynie ich wyobraźnia, a ta, jak mniemamy jest bardzo mocno rozwinięta :) Bo kto się zdecyduje na pluszaka w kształcie sadzonego jajka, krewetki czy szczura? A jednak dzieciaki (i dorośli) za nimi przepadają.

rodzina kroliczkow 2.jpg

Jellycat starannie wybiera tkaniny do swoich projektów. Wszystkie tekstylia są nowe, o zróżnicowanej fakturze i miękkości. To sprawia że zabawki zaciekawiają dzieci i pomagają rozwijać ich sensorykę. Jellycat wciąż się rozwija i nie poprzestaje już tylko na miękkich przytulankach, choć te są ich flagowym, głównym produktem. Firma wprowadza dodatki jak kocyki, pieluszki, buciki a także puzzle i książeczki dla dzieci. Niektóre z produktów są bardzo starannie opakowane w pudełeczka co sprawia że doskonale sprawdzają się jako prezent z okazji narodzin maluszka.

Każda z przytulanek Jellycat na swojej metce ma oznaczenie grupy wiekowej do której jest kierowana. W asortymencie znajdziecie pluszaki które są dla dzieci już od pierwszego dnia po narodzinach.
Tak jest z większością zajączków modelu Bashfull.

Jellycat dba o bezpieczeństwo swoich produktów. Wszystkie miękkie zabawki są przetestowane i spełniają europejski standard bezpieczeństwa dla zabawek: części 1, 2 i 3 EN71, dla wszystkich grup wiekowych.Już tyle historii słyszeliśmy z udziałem pluszaków Jellycat. Jeżdżą one ze swoimi właścicielami (a wierzcie nam, nie tylko dzieci je kochają) po całym świecie. Mają robione zdjęcia w niesamowitych miejscach. Są kochane i przytulane do granic wytrzymałości. Często są ulubionymi przytulankami przez lata. Na instagramie mają swoje własne profile. Niektórzy właściciele Jellycatów (bo tak je potocznie nazywamy) to prawdziwi kolekcjonerzy i mogą pochwalić się wzorami sprzed kilku lat. To jest prawdziwa miłość do pluszaków:)

Poznaj najdelikatniejsze pluszaki jakie kiedykolwiek przytuliłeś. Nieodparcie milutkie, w zaskakujących wzorach, wesołe i zabawne, idealny prezent dla wszystkich grup wiekowych!

homar.jpg

Comments

Leave your comment